GPS BASIC

GPS BASIC umožňuje sledovat Váš automobil nebo motocykl v reálném čase přes SMS, kdy lze zaslat mapu, kde se vozidlo nachází nebo přesnou GPS pozici, podle zaslaného příkazu.

 

 

 

ZÍSKEJTE AKTUÁLNÍ PŘEHLED O POHYBU VOZIDEL NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY A EVROPY.

 

Výhody systému sledování vozidel:

  • přístup do systému odkudkoliv pomocí mobilního telefonu
  • rychlé, spolehlivé a neustále aktualizované řešení
  • zjištění polohy vozu kdekoli v ČR a Evropě
  • sledování pohybu osobních automobilů a motocyklů v reálném čase

 

 

 

 

 

UŠETŘETE NA HAVARIJNÍM POJIŠTĚNÍ

Naše zařízení jsou schválena Ministerstvem dopravy a homologována pro silniční provoz a v případě instalace do auta můžete u stávajícího nebo u bodoucího pojištění využít slevu pro vozy se satelitním sledováním! Sleva na pojistném se pohybuje od 4 do 12 %.

JAK JE TO S INSTALACÍ?

Instalace je velice jednoduchá (stačí připojit na 12V) a díky našim návodům je snadno zvládnutelná. Můžete také využít profesionální instalaci v našem autorizovaném servisu v Praze nebo využít každý servis Vaší značky automobilu po celé ČR, kdy celková práce se vejde do 1 hodiny a cena dle tarifu autoservisu vychází na (500 - 1000 Kč).

 

MONTÁŽ I DO AUTOZAPALOVAČE BEZ INSTALACE!

Pokud chcete GPS lokátor přenášet mezi více auty a potřebujete ho mít neustále k dispozici nebo se Vám nechce ho instalovat, můžete využít naší redukce do autozapalovače za 399 Kč, díky které jednoduše zapojíte lokátor do autozapalovače a můžete ihned sledovat jeho polohu.

 

 

Máte dotaz?

Přečtěte si často kladené dotazy nebo nás kontaktujte.

DEMO systému?

Chcete vidět, jak náš systém funguje? Vyzkoušejte demoverzi systému.