GPS zařízení

GPS zařízení se skládá z hardwarové jednotky ve voze (GPS lokátor), která udává polohu zařízení a SIM karty, která umožňuje jeho napojení na náš systém.

Do vozidla se namontuje asi za jednu hodinu a je možné ho umístit pod palubní desku nebo pod zadní sklo. Existence přístroje ve voze nelze pouhým pohledem odhalit.

GPS LOKÁTOR DO VOZIDLA OBSAHUJE

 

  •  GPS a GSM jednotku (pro zjištění polohy vozidla a pro přenos dat)
  •  SIM kartu - již vloženou v jednotce
  •  Kabeláž pro připojení k elektronice vozidla
  •  Návody a potřebné dokumenty v českém jazyce

 

 

Naše lokátory jsou vyráběny v České republice přímo naší firmou!


Funkčnost všech lokátorů zevrubně kontrolujeme přímo v naší společnosti. Dbáme na prvotřídní kvalitu, proto se naše přístroje přesností vyhledávání i životností zásadně liší od výrobků z čínských součástek, dostupných na českém trhu.

 

Pro sledování osobních vozidel nabízíme tři produktové balíčky:

Hlídač BASIC Hlídač STANDARD Hlídač EXCLUSIVE
Základní model umožňující sledování a zobrazení polohy přes SMS. Oproti BASIC umožňuje sledování v reálném čase na mapě, historii tras, elektronickou knihu jízd a další ...

Oproti STANDARD obsahuje záložní baterii na 24 hodin provozu a SMS upozornění na odpojení autobaterie.

Detail BASIC Detail STANDARD Detail EXCLUSIVE

 

 

UŠETŘETE NA HAVARIJNÍM POJIŠTĚNÍ

Naše zařízení jsou schválena Ministerstvem dopravy a homologována pro silniční provoz a v případě instalace do auta můžete u stávajícího nebo u bodoucího pojištění využít slevu pro vozy se satelitním sledováním! Sleva na pojistném se pohybuje od 4 do 12 %.

JAK JE TO S INSTALACÍ?

Instalace je velice jednoduchá (stačí připojit na 12V) a díky našim návodům je snadno zvládnutelná. Můžete také využít profesionální instalaci v našem autorizovaném servisu v Praze nebo využít každý servis Vaší značky automobilu po celé ČR, kdy celková práce se vejde do 1 hodiny a cena dle tarifu autoservisu vychází na (500 - 1000 Kč).

 

MONTÁŽ I DO AUTOZAPALOVAČE BEZ INSTALACE!

Pokud chcete GPS lokátor přenášet mezi více auty a potřebujete ho mít neustále k dispozici nebo se Vám nechce ho instalovat, můžete využít naší redukce do autozapalovače za 399 Kč, díky které jednoduše zapojíte lokátor do autozapalovače a můžete ihned sledovat jeho polohu.

 

 

Máte dotaz?

Přečtěte si často kladené dotazy nebo nás kontaktujte.

DEMO systému?

Chcete vidět, jak náš systém funguje? Vyzkoušejte demoverzi systému.